Konference Osobní růst 2020

Konference Osobní růst 2021

Nový rok, nové já. Věta, kterou si 1.1.2021 řeklo velké množství lidí. Zpravidla jim to vydrží do poloviny ledna. Těm vytrvalejším do 31. ledna. A ti úplně nejstatečnější vydrží do konce března. V čem je problém?

Bereme si na sebe moc velké břímě. Vysníme si velké změny, nový život. Začít běhat 15 km týdně. Zhubnout 5 kg. Přečíst jednu knížku týdně. Sprchovat se každé ráno studenou vodou. To jsou velké věci, velké změny, které vás vystraší. Je potřeba dát laťku níže, aby nevznikal pocit nechuti a odporu k vašim předsevzetím. Jak na to?

U předsevzetí platí staré dobré pravidlo „méně je více“. Chcete začít běhat 15 km týdně? Dejte si jako cíl oběhnout jednou týdně blok v sousedství. Nebo si obléknout běžecké oblečení a jít se projít. Snižte si laťku co nejníže a buďte k sobě shovívaví. Díky tomu budete mít větší pravděpodobnost toho, že činnost neodložíte a vytrváte u ní dlouhodobě. Důležité je i podpořit motivaci k danému předsevzetí. 

Kniha Konec prokrastinace vyšla také jako e-book a audiokniha. Nejpopulárnější je však tištěné vydání.
Líbí se vám knížka Konec prokrastinace? Tak to vás potěší, že na konferenci bude přednášet i její autor, Petr Ludwig

Motivaci můžete načerpat i na 7. ročníku online konference Osobní růst, která má za cíl předat nejaktuálnější poznatky z oblasti osobního rozvoje a je založená na evidence-based přístupu. Na konferenci vystoupí celkově 8 řečníků z oblasti osobního rozvoje, například Honza Vojtko, párový terapeut, který vydal knihu Vztahy a mýty a společně s Ester a Josefínou je součástí představení Terapie sdílením. 


Když je řeč o panu Vojtkovi: rád poslouchám podcast Deníku N. A epizoda, v níž byl hostem spolu s Petrem Koubským (jmenovala se Rozhádaný národ: Jak najít společnou řeč o koronaviru), pro mě byla epizodou roku. I kdybych měl z celé konference zaplatit jen za vystoupení Honzy Vojtka, udělám to.


O tématu výživy bude povídat Andrea Mokrejšová, trenérka FitFab Strong a klinická nutriční terapeutka a o radikální otevřenosti bude přednášet Barbora Vacková, lektorka GrowJOB Institute a Konec prokrastinace, zakladatelka konference Leadership a autorka 2 videokurzů na Seduo.cz. Více informací se dozvíte na https://www.osobni-rust.com/konference/.

Já osobně si tuto akci nenechám ujít. Early bird cena je 990 Kč, od 25. ledna 1250 Kč. Nemeškejte 🙂