Takhle to na konferenci o WordPressu vypadalo vloni, v roce 2018. Foto: WordCamp

Konference pro tvůrce webů WordCamp Praha 2019

23. února (sobota) proběhne v Praze již tradiční konference pro všechny příznivce platformy WordPress. Čeká na nás 10 přednášek, 2 workshopy, networking a afterparty. Pražského WordCampu jsem se osobně poprvé účastnil vloni a rozhodně jsem nelitoval. Na co se můžeme těšit letos?


Program konference

Program bude rozdělen do dvou linií – pro vývojáře (kódování, technické aspekty) a pro uživatele (běžná tvorba a správa webů na WordPressu).

Program konference pro tvůrce webů WordCamp Praha 2019
Program konference pro tvůrce webů WordCamp Praha 2019

Vstupenky jsou k dispozici zde ↑, jedna stojí 499,- Kč. Akce se koná v areálu pražské Vysoké školy ekonomické (VŠE) na Churchillově náměstí.

Důvody, proč na konferenci přijet osobně

Pravdou je, že všechny přednášky z WordCampu jsou k dispozici online na YouTube (rok 2018 pro uživatele zde ↑a pro vývojáře zde ↑). Za sebe však musím říci, že osobní účast je něco jiného, mnohem lepšího. Jednak máte možnost osobně vidět špičky v oboru a pokládat jim dotazy, zadruhé můžete potkat řadu nových lidí z oboru a možná i potenciální klienty či dodavatele (a nebo stávající klienty, jako se to vloni povedlo právě mně).

Být přímo na akci je příjemné zpestření. Vzdělávat se a nedívat se přitom do monitoru či knížky je moc fajn. V neposlední řadě pak sezení v posluchárně vyvolává hezké vzpomínky na studentská léta (dnes už se ve vysokoškolském prostředí pohybuji jako přednášející a zkoušející externista).

A nesmím zapomenout na to, že právě díky WordCampu 2018 jsem začal pro tvorbu webových prezentací používat skvělou a neuvěřitelně flexibilní šablonu Divi, na kterou nedám dopustit. No a aby toho nebylo málo, shodou okolností si mě vloni všiml i konferenční fotograf a skončil jsem v albu WordCamp ↑ Praha 2018. Tak na shledanou v sobotu 23. února v Praze!

Na loňském ročníku si mě všiml i konferenční fotograf :)
Na loňském ročníku si mě všiml i konferenční fotograf 🙂

Jsem marketingový konzultant. Pomáhám tvořit a budovat značky včetně loga. Navrhuji a stavím webové prezentace pro malé a střední firmy, texty pro web i jiné použití (copywriting) a plánuji i realizuji také komunikační kampaně. Zkrátka realizuji kompletní online marketing. Rád pomohu i vám. Stačí mě jen kontaktovat.


Další informace: